- Reklama -svět ženy

Cindy, Bella, Cara či Adriana? Modelingová elita v róbách – je to oslava krásy!

Date:

Share post:

Bez nich by to určitě nešlo. Už od počátků vzniku patřily krásné ženy k ozdobám akcí spojených s filmovým uměním. A nemusí být nutně herečky. Přestože při pózách na červeném koberci jim to jde jako málokomu.

Topmodelka Cindy Bruna v kreaci Giambattista Valli Haute Couture.

Ani letošní filmový festival v Cannes se neobešel bez slavných modelek. Jejich tváře jsou dobře známé světu z magazínů a přehlídkových mol. Mladší mají obrovské fanouškovské základny na sociálních sítích, starší zase renomé budované dekádami v byznysu a také zrající krásou, kterou dokážou „prodat“ i před či po padesátce.

Na filmový festival v Cannes letos dorazila opravdová modelingová elita, kterou doplnily i mnohé krásky – dnes už méně vytížené na přehlídkách, ale stále žádané jako krásné ambasadorky módních domů či klenotnických značek a kosmetických firem.

Z dam jako Bella Hadid, Cara Delevingne, Cindy Bruna nebo Sara Sampaio a Alessandra Ambrosio se v Cannes stávají jakési vlajkové lodě renomovaných značek – chodící reklamy. Některé z nich naprosto ohromující – troufnou si i na kreace, jaké obvykle běžná žena neobleče.

Některé oděvní a klenotnické firmy (Dior, Louis Vuitton, Chopard, Armani či Valentino) si přímo v Cannes pronajímají prostory v luxusních hotelech, kde vznikají dočasné showroomy. V nich se pečlivě připravuje look jednotlivých modelek. Letos se o jejich podobu postaraly například i značky jako Balmain, Versace či například ateliér Ashi Studio nebo Zuhair Murad.

Full-length portrait of fashionable adult woman in long green coat and elegant dress. Fashion Trend For Fall or Spring. Stylish Woman outfit with blue accessories and sunglasses

Ruská krása stopku v Cannes nedostala! Zjevila se Nataša, i vítr foukal k jejím službám

Vedle těch nejznámějších, již jmenovaných ženách, se na festival letos přijely podívat i veteránky jako Carla Bruni či Adriana Sklenaříková. Přestože od jejich dominance světovému modelingu už pár let uplynulo, na festivalu potvrzují, že jsou stále „červenokobercové“ lvice. Zkrátka dokážou dominovat velkým premiéram i prezentacím.

Prostor dostaly také krásky jako Jourdan Dunn, Frida Aasen, Nadine Leopold nebo Jasmine Tookes. Mnohé z nich v minulosti známé jako krásky Victoria’s Secret – nyní přitažlivé v rafinovaných róbách a svůdně pózující před objektivy. Inspirace v nich však najdou všechny ženy. Více už v naší galerii.

- Reklama -PR články

Další články autora

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří v souvislosti se širokým spektrem jejich pozitivních účinků. Které...

Jak se vypořádat s otoky obličeje? 

Ranní otoky obličeje mohou mít různé příčiny. Kosmetologové a lékaři se shodují na tom, že 80 % otoků...

Kroky prevence proti nachlazení

Abychom prožili přechod ze zimního období bez větších zdravotních problémů a nachlazení, měli bychom se řídit následujícími radami: Důsledná...

Jak se postarat o citlivou a alergickou pleť?  

Alergické reakce jsou většinou typické pro citlivou nebo problematickou pleť, která může nepříznivě reagovat na ledaco, od nových...