Vzdělávání,  setkávání,  sdílení  -  nejen  pro  ženy  50+

Koncert   ke   Dni   matek

Vinařští romantici

Ani v roce 2019 neporušíme naši tradici a ke Dni matek přinášíme maminkám a ženám dárek plný písniček a humorného povídání. 

Tentokrát vystoupí VINAŘŠTÍ ROMANTICI se Zdeňkem JUNÁKEM, který kromě zpěvu a hry na kytaru bude celý koncert také provázet mluveným slovem.

Zdeněk Junák se mimo práce v divadle, televizi a dabingu věnuje také moderování a hudbě. Divákům se vryl nezapomenutelně do paměti například rolí praporčíka Ambrože v Četnických humoreskách. Znají ho též posluchači Českého rozhlasu Brno, kde moderuje oblíbený pořad Srdcovky Zdeňka Junáka.

Soubor Vinařští romantici založil Zdeněk Junák se svými kolegy a kamarády v roce 1996. Dnes vystupují ve složení Josef Hanák (kontrabas), Alfons Jelínek (klávesy), Zdeněk Šmukař (housle, zpěv), Jan Kružík (housle, zpěv) a Zdeněk Junák (kytara, zpěv).
Těšit se můžete na lidovky s nádechem folku, balady, šansony i známé skladby, možná si pro nás Vinařští romantici připraví i některou z písniček Jarka Nohavici, Vladimíra Vysockého či Waldemara Matušky...
A Zdeněk Junák dozajista nezklame svým povídáním, např. o kuriozitách rozhlasové práce a snad dojde i na veselé historky ze života...

Kdy: neděle 12. května 2019
V kolik:   zahájení v 17.00 hod.   (POZOR, proti dřívějším ročníkům začínáme dříve)
Kde: Sál Otakara Motejla, Údolní 39, Brno, sídlo Kanceláře veřejného ochránce práv
Vstup: ZDARMA

Pozvánku na koncert si můžete stáhnout ZDE.

Srdečně zveme ženy, samozřejmě i s doprovodem, aby si přišly "převzít" tento dárek, který jim spolek Ženy50 již 12. rok připravuje. 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.

logo   © 2007 - 2021  Ženy50, z. s.     poslední aktualizace   23. ledna 2021