Vzdělávání,  setkávání,  sdílení  -  nejen  pro  ženy  50+

KONCERT K POCTĚ MATEK

Koncert k poctě matek Druhá květnová neděle patřila všem maminkám, proto jsme jim připravily malý hudební dárek - koncert, na kterém zazněly krásné melodie známých i méně známých autorů:

A. Vivaldi
Ch. W. Gluck
G. F. Händel
J. Massenet
G. Verdi
F. Lehár
G. Puccini
J. S. Bach
A. Corelli
M. Bruch
G. Caccini.


Koncert k poctě matek Díky sponzorskému přispění firmy EZAMONT Group a partnerství Moravské galerie, která pro tento účel zapůjčila sdružení Ženy50 Barokní sál, se koncert mohl v neděli 11. května 2008 uskutečnit.

Na koncertě jsme přivítaly i zástupkyně partnerských organizací - Mgr. Oksanu Šmeralovou, předsedkyní Asociace Ruských spolků v ČR, a předsedkyní sdružení Ukrajinské matky paní Ljudmylu Romančuk.
 
Koncert k poctě matek Váženými a milými hosty, jejichž účastí jsme byly velmi poctěny, se stali paní Juránková a její manžel Ing. Stanislav Juránek, hejtman Jihomoravského kraje. Koncert k poctě matekÚctu všem maminkám projevil pan hejtman nejen krásnými slovy, ale věnoval přítomným ženám každé žlutou gerberu, která symbolizovala, že matky, jako zářící sluníčka, rozdávají lásku a radost svému okolí. Koncert k poctě matek


Za krásný kulturní zážitek patří náš dík účinkujícím:

Soprán: Zuzana Pálenská           Dómský smíšený sbor Brno
Housle: Kateřina Prudilová           Řídil - Petr Kolař
Klavír: Petr Kolař  


Program koncertu

Zpět

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.

logo   © 2007 - 2021  Ženy50, z. s.     poslední aktualizace   23. ledna 2021