Vzdělávání,  setkávání,  sdílení  -  nejen  pro  ženy  50+

Piešťany - termální lázně s tradicí  (29. května - 2. června 2019)

O B S A Z E N O

Piešťany

Srdečně Vás zveme na pětidenní pobyt k našim východním sousedům, na Slovensko. Piešťany vděčí za svoji pověst především jedinečným přírodním pramenům termální minerální vody, která vyvěrá z hloubky 2 000 metrů. Obsahuje některé specifické sloučeniny a energii zemské magmy, což se již dlouhé roky využívá především k léčbě nemocí pohybového ústrojí.
Kromě pobytu v lázních je možné uskutečnit i výlety do okolí (např. na Trenčiansky hrad nebo Čachtický hrad).

Kdy: středa 29. května - neděle 2. června 2019
Odjezd: v 9.00 hod. od Janáčkova divadla (Rooseveltova) 
Sraz: v 8.50 hod.
Cena: 4.200,- Kč
Záloha: 1.000,- Kč (při přihlášení)
Doplatek: 3.200,- Kč (do 15. dubna 2019)
V ceně: - 4 x ubytování (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)
  - doprava tam i zpět
- plná penze 
(snídaně, obědy i večeře formou bufetu)
- 4 léčebné procedury (asi 2x zábal, oxygenoterapie a elektroléčba) 
- večerní hudební vystoupení 
- komentovaná prohlídka Piešťan 
- místní rekreační poplatek 
- organizace
Ubytování: hotel ALEGRO (Piešťany - obec Banka)
Poznámka: pobyt začíná 29. května obědem ve 13.00 hod.
Návrat 2. června 2019 (cca kolem 12.00 - 13.00 hod.)

Piešťany

Tříhvězdičkový hotel ALEGRO se nachází v Piešťanech - obec Banka, v tichém prostředí na břehu přehrady Slňavy, na místě vhodném pro oddych, procházky, relaxování. Hotel je vzdálený asi 2 km od samotného centra města Piešťany a Lázeňského ostrova, kam se dostanete jednak příjemnou procházkou, případně využijete dopravu hotelovým autobusem za 1 Euro. 
Hotel poskytuje kvalitní ubytování, celý komplex stravovacích služeb, rehabilitační procedury přímo v hotelu, zábavné hudební večery a bohatý výběr výletů do okolí. 
Hotelové Rehabilitační VITAL centrum nabízí velkou škálu léčebných procedur, jako jsou především různé druhy kvalitních masáží, zábaly (Duo-Termický, Ahava, Bylinkový a Rašelinový), elektroléčba, oxygenoterapie o vodní procedury.

Ve spolupráci s lázeňskými domy v Piešťanech hotel pro zájemce zprostředkuje specifické balneologické procedury vykonávané termální minerální vodou a bahnem. 

Výlety:

Trenčín - Trenčiansky hrad 
k výletu

Město Trenčín je dominantou a krajským městem Trenčianskeho regiónu. Je to město pohody, zábavy a kultury. Trenčiansky hrad je poměrně rozsáhlý, zrenovovaný hrad, tyčící se na strmé vápencové skále přímo nad městem. Je charakteristickou dominantou nejen města Trenčína, ale i celého Stredného Považia. Je národní kulturní památkou.

Čachtický hrad 
k výletu

Čachtický hrad smutně proslavila grófka Alžbeta Báthoryová svojí krutostí. Podle legendy se koupala v krvi mladých děvčat, aby dosáhla dlouhotrvající mladosti a krásy. 


Na tyto, případně i další výlety je možné se přihlásit na místě, vše organizuje hotel. Cena za dopravu a vstupné je obvykle kolem 10 Eur. Výlety probíhají většinou v odpoledních hodinách.


Informace a přihlášky u Jany Jaruškové na tel. 728 740 449, nebo elektronicky info@zeny50.cz
Zpět

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.

logo   © 2007 - 2021  Ženy50, z. s.     poslední aktualizace   23. ledna 2021