Vzdělávání,  setkávání,  sdílení  -  nejen  pro  ženy  50+

Výstava   Úhel   pohledu

logo fotosoutěže Úhel pohleduVýstava Úhel pohledu navazuje na fotosoutěž stejného názvu. Smyslem tohoto projektu je zviditelnění žen ve věku 50+ vystavením nejlepších snímků ze soutěže.


fotografie

Výstava   v   Knihovně   Jiřího   Mahena

První výstava se konala v Knihovně Jiřího Mahena od 16. do 30. září 2010. Vernisáž výstavy se uskutečnila 16. září v 17.00 hod. za účasti paní Mgr. Ivany Draholové, vedoucí kanceláře Brno-Zdravé město, spoluorganizátora fotosoutěže. Za Statutární město Brno, které výstavu finančně podpořilo, se zúčastnil 1. náměstek primátora města Brna MUDr. Daniel Rychnovský. Ten rovněž převzal záštitu nad 1. ročníkem fotosoutěže. Pozvání na vernisáž přijal i pan Vít Mádr z Institutu digitální fotografie, který poskytl fotosoutěži odbornou garanci. Poděkování patří i Janu Janákovi, jenž panely graficky sestavil a připravil k tisku. Občanské sdružení Ženy50 mohlo výstavu realizovat díky finanční dotaci paní Mgr. Oksany Šmeralové.
výstava v KJM

Úvodní slovo k zahájení výstavy pronesla předsedkyně sdružení Ženy50 paní Jana Jarušková. Za realizaci fotosoutěže, výstavy i za další činnosti probíhající v rámci sdružení Ženy50 poděkoval veřejně představitelkám sdružení 1. náměstek primátora města Brna MUDr. Rychnovský. 

Výstava   v   Nemocnici   Milosrdných   bratří

z výstavy

Od února do konce května 2011 bylo možné shlédnout panely s nejlepšími fotografiemi ze soutěže Úhel pohledu ve vestibulu Nemocnice Milosrdných bratří na Polní ulici v Brně.

Výstava   ve   Fakultní   nemocnici   u   sv.   Anny

Od 6. června do 26. července 2011 byly panely umístěny v Kapli sv. Anny Fakultní nemocnice u sv. Anny na Pekařské 53 v Brně. 
z výstavy

Otevřeno bylo v pracovní dny od 9.00 hod. do 17.00 hod. Výstava prezentovala fotografie ze dvou ročníků fotosoutěže "Úhel pohledu", kterou pořádá občanské sdružení Ženy50 ve spolupráci s Kanceláří Brno-Zdravé město MMB. Smyslem této akce je poukázat na ženy nad 50 let, na jejich radosti i smutky, žal, osamění, ale i koníčky a aktivity, které provozují. 

Výstava   v   Urban   centru

Od 20. září do 15. října 2011 bylo možné shlédnout panely s nejlepšími fotografiemi 1. a 2. ročníku soutěže Úhel pohledu v URBAN CENTRU Brno na Mečové 5. 
Otevřeno bylo   Út - Pá 10 - 18 hod., v So 13 - 16 hod. Vstup volný. 
z výstavy

Výstava přinesla fotografie ze dvou ročníků fotosoutěže "Úhel pohledu", kterou pořádalo občanské sdružení Ženy50 ve spolupráci s Kanceláří Brno-Zdravé město MMB. 

Zpět

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.

logo   © 2007 - 2021  Ženy50, z. s.     poslední aktualizace   23. ledna 2021